Shimal Residence Hotel Akyaka

Shimal Residence Konaklama Özellikleri

Bölge: Muğla / Akyaka – Marmaris

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Sadece Oda: Tesiste konaklama süresince alınan tüm yiyecekler ücretlidir.

 

Shimal Residence Hotel Genel Bilgiler:

Shimal Residence odalarında dışarının ısısına göre kendini otomatik olarak düzenleyen bir havalandırma, odada özel ipad ve cep telefondan kontrol edebileceğiniz akıllı sistem, yerden ısıtma ile kış aylarında bile yazı hissedeceğiniz ısı sistemi, Fancoil, yüksek hız fiber optik internet sistemi, uluslararası standartta her biri dünya markası mutfak donanımı, istekleriniz doğrultusunda size özel tahsis edilmiş bir aşçı eşliğinde odanızda alabileceğiniz kahvaltı ve akşam yemeği, arkanızdaki muhteşem manzara eşliğinde yapacağınız jakuzi keyfi, daireniz içindeki tamamen size özel saunasında günün yorgunluğunu atabilme imkanı, rahatınız için düşünülmüş geniş, konforlu yataklara uzanmışken bile Gökova körfezinin enfes manzarası ile dingin bir tatil için Akyaka’da ki yeni eviniz!

Tesis Özellikleri
Ücretsiz otopark
Ücretsiz yüksek hızda internet
Havuz
Spor Salonu
Bar / Oturma salonu

Çocuk aktiviteleri

Havalimanı ulaşım hizmetleri

Spa

Shimal Suit 1+1

Oda metrakaresi: 88 m2

Açıklama: 88 metrekare genişliğine sahip olan shimal suit odalarımız içeriğinde salon,  amerikan mutfak, buzdolabı ve çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak, fırın, mikro dalga fırın, eviye ve batarya, tam donanımlı mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Özel tasarım modern koltuk takımları salonda ve balkonlarda bambu konfor sandalye ve masalar vardır. Jakuzili konforlu üst katta banyosu mevcuttur.

ODA FİYATI: Sorunuz (2 Kişilik Oda)

Fiyat Geçerlilik Tarihi:

King Suit 2+1

Oda metrakaresi: 113 m2

Açıklama: 113 metrekare genişliğine sahip olan king suite odalarımız içerisinde  salon, yatak odası, amerikan mutfak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak, fırın, mikro dalga fırın, eviye ve batarya ve tam donanımlı mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Özel tasarım modern koltuk takımları salonda ve balkonlarda bambu konfor sandalye ve masalar vardır. Jakuzili banyosu bulunmaktadır. Alt katta çim bahçe üst katta terası mevcuttur.

ODA FİYATI: Sorunuz (4 Kişilik Oda)

Fiyat Geçerlilik Tarihi:

Emperial 3+1

Oda metrakaresi: 136 m2

Açıklama: 136 metrekare genişliğine sahip olan emperial odalarımızın içerisinde salon, amerikan mutfak, buzdolabı ve çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak, fırın, mikro dalga fırın, eviye ve batarya, mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Özel tasarım modern koltuk takımları salonda ve balkonlarda bambu konfor sandalye ve masalar vardır. Alt katta bahçesi, havuzu ve terası bulunmaktadır.

ODA FİYATI: Sorunuz (6 Kişilik Oda)

Fiyat Geçerlilik Tarihi:

Crown 4+1

Oda metrakaresi: 242 m2

Açıklama: 242 metrekare genişliğine sahip olan crown odalarımız içerisinde şömineli salonu vardır. Amerikan mutfak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak, fırın, mikro dalga fırın, eviye ve batarya, mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Özel tasarım modern koltuk takımları salonda ve balkonlarda bambu konfor sandalye ve masalar vardır.

ODA FİYATI: Sorunuz (8 Kişilik Oda)

Fiyat Geçerlilik Tarihi: